Miley Cyrus

Miley Cyrus a Liam Hemsworth: Toluca Lake (5.3)

6. března 2010 v 9:26 | Lovely-X (autor)
Nádherný hollywoodský pár, Miley Cyrus (17) a Lim Hemsworth (20), kteří se poznali při natáčení jejich společného filmu "The Last Song", využili slunečný den a vyrazili si na projížďku na kole po Toluka Lake, Kalifornie (5.března).

"The Last Song" by měl mít v Americe premiéru 31.března. Dole máte ukázku z "TLS".

Miley Cyrus: hotel v Manchesteru (28.12)

29. prosince 2009 v 13:49 | Lovely-X (autor)
Miley Cyrus (17) byla spatřena, jak opouští svůj hotel v Manchesteru, Anglie (28.prosince) a v ruce drží svojí oblíbenou kávu ze Strabucks.

Podle některých zpráv by měla Miley mít koncert v České Republice a to 3.6. 2010 v Praze v O2 Aréně. Není to sice ještě potvrzené, ale mnoho fanoušků by si to jistě přálo. No, necháme se překvapit!

Miley a Tish Cyrus: Starbucks v Anglii (7.12)

8. prosince 2009 v 20:13 | Lovely-X (autor)
7.prosince si Miley Cyrus (17) zašla, se svým kamarádem a maminkou, která je zároveň její manažerka Tish Cyrus (42) na svojí oblíbenou kávu do Starbucks v Blackpoolu, Anglie.

Hvězda je přiravena na výkon, který předvede anglické královně dnes 7.prosince. Miley řekla Goom Radiu: "Ještě nikdy jsem ji nepotkala. To bude v pohodě. Ráda bych jí naučila tanec "Hoedown Throwdown."

Miley Cyrus: Capital FM Jingle Bell Ball (5.12)

6. prosince 2009 v 13:51 | Lovely-X (autor)
Miley Cyrus se zúčastnila akce Capital FM Jingle Bell Ball, která se konala v O2 Aréně v Londýně (5.prosince). 17-ti letá umělkyně právě dokončila své Wonder Tour v USA a nyní prý uspořádá pár koncertů v Evropě. Podívejte se na přesná data a pro více informací navštivte oficialní stránky Miley - MileyCyrus.com.

Miley a Noah Cyrus na letišti Heathrow (4.12)

5. prosince 2009 v 17:36 | Lovely-X (autor)
Superhvězda Miley Cyrus (17) byla spatřena se svojí mladší sestřičkou Noah Cyrus (9) na letišti Heathrow v Londýně (4.prosince). Zpěvačka pokračuje ve svém ervopském turné, v pátek 13.prosince vystoupí v anglické O2 Areně, a poté postupně vystoupí v Dublinu, Birminghamu a Manchesteru. BTW: Miley na sobě měla tričko "The Jonas Brothers".

Miley Cyrus s přáteli u bazénu v Miami Beach (3.12)

4. prosince 2009 v 18:21 | Lovely-X
Čerstvě sedmnáctileté herečka a zpěvačka Miley Cyrus (17) byla spatřena 3.prosince v Fontainebleau v Miami Beach v krásných, růžových plavkách. Hvězda seriálu "Hannah Montana" se u bazénu opalovala a dělala blbosti se svými přáteli. Dnes bylo oznámeno, že vítěz britské soutěže X Factor bude zpívat písničku "The Climb", kterou Mil nazpívala pro svůj film "Hannah Montana: The Movie".

Miley Cyrus: The Sparkles a "Hoedown Throwdown"

25. listopadu 2009 v 20:53 | Lovely-X
Ikona všech teen dívek po celém světě, Miley Cyrus (17) navštívila tým The Sparkles, naučila je tanec "Hoedown Throwdown" a pozvala je na svůj koncert do Indianapolis. Tým roztleskávaček také vystoupil v show "Oprah" (24.listopadu) a předvedl něco ze své sestavy.

Miley se nechala slyšet: "Jsem opravdu šťastná, když mohu splnit jejich přání."

Miley Cyrus: "The Last Song" - official trailer

20. listopadu 2009 v 20:10 | Lovely-X
Podívejte se na oficiální trailer k připravovanému drama teen hvězdy Miley Cyrus (16), který nese název "The Last Song"! Miley hraje roli dívky Ronnie, která je nucena na léto odjet ke svému otci (Greg Kinnear - 46). Před pár lety se odcizili a niní díky společné lásce k hudbě k sobě najdou cestu. Ve filmu hraje také Liam Hemsworth (19), jenž se do Miley zamiluje a role matky se ujala Kelly Preston (46).
"The Last Song" se do kin dostane v dubnu 2010!! Co říkáte na trailer?!

Miley Cyrus: Wonder World Tour v Chicagu (27.10)

29. října 2009 v 11:22 | Lovely-X
Miley Cyrus (16) zazpívala svoje hity jako jsou "The Climb" nebo "Fly on the Wall" v United Center v Chicagu (27.října). "Hannah Montana" na koncertě vydala energický výkon, potom odjela na další do St Louis, který byl naplánován na pozdější večer. Miss Cyrus se nedávno ocitla na vrcholu ankety - bohužet to bylo za "nejhorší vliv osobnosti roku 2009." Nasbírala 42% hlasů v anketě AOL, následovala ji Britney Spears (27) a Kayne West (32).

Miley Cyrus a Kim Cattrall: "Sex and the City 2" (16.10)

18. října 2009 v 11:24 | Lovely-X
Mladá, zpěvačka a herečka Miley Cyrus (16) byla spatřena na natáčení scén do "Sex and the City 2" společně s Kim Cattrall (53) (16.října). Miley vypadala, v šedých šatech s černými rukavicemi, béžovými boty a řetízkem s hroty, sexy, zatímco Kim na sobě měla přesně totéž. Večer byla Mil spatřena v New Yorku, jak jde zase na natáčení "Sex and the City 2".

Miley a Tish Cyrus: studio Burbank (25.8)

25. srpna 2009 v 20:48 | Lovely-X
Miliony internetových fanoušků a fanynek čekalo až se konečně vrátí z natáčení svého nového filmu "The Last Song" v Tybee, aby mohly na svoje stránky dávat co nejčerstvější fotky. A konečně se dočkali. Hvězda Miley Cyrus (16) byla spatřena jak jde společně se svojí matkou Tish Cyrus (42) do studia v Burbank (25.srpna). Miss Cyrus si šla vyzkoušet taneční kroky a svůj hlas na nadcházející turné.

Miley a Tish Cyrus: oběd v Mo’s Restaurant (8.8)

9. srpna 2009 v 9:23 | lovely-X
Miley Cyrus (16) si udělala malou pauzičku od natáčení a vyrazila společně se svojí mamkou Tish Cyrus (42) na oběd do Mo's Restaurant v Toluca Lake (8.srpna). Po jídle si holky zašly do Starbucks, při odchodu si Miley odchytil její fanoušek a vyfotil se sní. V pondělí 10.srpna se Mil vrátí zpět na ostrov Tybee a bude pokračovat v natáčení svého nového filmu "The Last Song". "Bye Tybee Island. Uvidíme se v pondělí! Budeš mi chybět."

Miley Cyrus a Romi Dames: “For(Give) A Little Bit,”

19. července 2009 v 15:26 | lovely-X
Objevily se nové fotky ze seriálu "Hannah Montana" Miley Cyrus (16) a Romi Dames (29) jak společně sedí v salónu krásy. V nadcházející epizodě, která se jmenuje "For(Give) A Little Bit," se odehraje toto: Miley náhodou odhalí trapné tajemství Jacksona (Jason Earles - 32) při živém rozhovoru pro rádio, a aby jí to prominul tak ho vezme na cool party. Když je její vlastní trapné tajemství odhaleno, obviňuje z toho Jacksona. Ale Lilly (Emily Osment - 17) byla ta, která to Mileynino tajemství nechala proklouznout. Mezitím Rico (Moises Arias - 15) žádá Robbyho (Billy Ray Cyrus - 47), aby ho naučil, jak tančit Country Line, aby zapůsobil na dívku.

Miley Cyrus: "The Last Song" v Tybee Island (15.7)

17. července 2009 v 21:52 | lovely-X
Nádherná zpěvačka a herečka Miley Cyrus (16) míří na natáčení svého filmu "The Last Song" v Tybee Island, Georgia (15.července). Hvězda popřála svému roztomiloučekému pejskovi Sofie, který 15.července slaví 1.narozeniny :)
Film "Hannah Montana: The Movie" je velmi úspěšný film, který je nominovám na nejméně pět cen Emmy. Já už jsem filmík HM:TH viděla a je mocky krásnej, kámošce a dokonce i mně tekly slzy :) A pokud váháte jestli jít, a nebo ne. Tak určitě běžte.

Miley Cyrus na obálce magazínu ELLE

7. července 2009 v 15:36 | lovely-X
Už nevypadá jako teen. Miley Cyrus (16) se objevila v kožené bundě na obálce světového časopisu ELLE na srpen 2009. Miley posktla magazínu i rozhovor, ale ten Vám sem dávat nebudu. Na fotkách si můžete všimnout, že má Mil kratší vlasy. Sluší jí to. Krásné a sexy fotky.
Novinka: Miss Cyrus se rozešla s Justinem Gastonem (20), ale prý spolu zase chodí. A nebo chodí s Nickem Jonasem (16)? Ale ten prý chodí s Mileininou kamarádkou Demi Lovato (16). No udělejte si obrázek sami, kdo s kým teda chodí.

Miley Cyrus: “I Honestly Love You (No, Not You)"

3. července 2009 v 11:25 | lovely-X
Tady Vám přináším fotky mladé teen hvězdičky Miley Cyrus (16) a jejich přátel z nové epizody Hannah Montana. Epizoda nese název "I Honestly Love You (No, Not You)". Miley se zranila na jednom svém koncertě, a tak se zotavuje v nemocnici, najednou příjde Oliver (Mitchel Musso 17) a řekne: "Já tě miluji." Předpokládáme, že to Miley řekne Lilly (Emily Osment 17).
Premiéra se bude konat 26.července 7:30 PM ET/PT na Disney Channel.

Miley Cyrus: “The Last Song” v Tybee Island (19.6)

20. června 2009 v 12:04 | lovely-X
Všichni už možná víte, že mladá teens herečka a zpěvačka Miley Cyrus (16) natáčí nový film s názvem "The Last Song". A právě natáčením tohoto filmu se Miley teď zabývá v Tybee Island, Georgia, kde byla spatřena (19.června).
Novinky:
Matku Miley v disney filmu bude hrát Kelly Preston (45). "The Last Song" prý příjde do kin v lednu 2010.
Miley má piercing v nose. A prý se rozešla s Justinem.

Miley Cyrus: “The Last Song” (17.6)

18. června 2009 v 20:22 | lovely-X
Tvrdá práce na novém projektu. Miley Cyrus (16) byla spatřena na natáčení "The Last Song" v Savannah, Georgia (17.června). Mil natáčí společně s hercem Liamem Hemsworthem.
Nedávno bylo oznámeno, že ve filmu budou hrát i Greg Kinnear (46) známý z filmů "Údolí stínů" a "Malá Miss Ssunshine" a herečka Kelly Preston (45), kterou můžeme znát z filmu "Rozsudek smrti". Prý ve filmu budou hrát i rodiče Miley. Miss Cyrus ve filmu hrát dospívající dívku, která se rozhodne strávit léto s ní odcozeným otcem. Necháme se překvapit.

Miley Cyrus jde na pilates v Toluca Lake (27.3)

28. května 2009 v 18:19 | lovely-X
Mladá "Disney Star" Miley Cyrus (16) nikdy nazapomene na svoji oblíbenou činnost pilatess. Tentokrát navštívila Pilates session v Toluca Lake studio (27.května). Mil měla bezvadné oblečení. Černé tričko, žabky a moc se mi líbily její šedé tepláčky. Neonové a výrazné barvičky laku jsou teď in. Nejvíce ale "žeru" Mileyniny obličeje. To její všelijaké "ksichtění" a pod. je úžasné.

Miley a Tish Cyrus: The Smoke House restaurant (18.5)

24. května 2009 v 20:15 | lovely-X
Teens zpěvačka a herečka Miley Cyrus (16) si zašla společně se svojí matkou Tish na chutnou večeři do Burbank (18.května). Zašli si do The Smoke House restaurant.
Nadávno se objevily fotky rodinky Cyrus jak si užívá na dovolené na Bahamách. Už se vrátili zpět do "pracovního života." Mylíte se, Miley Cyrus jednou dopadne tak, jako Lindsay Lohan nebo Britney Spears. Mám namysli, že se bude opíjet, oholí si hlavu,........ ??

Miley Cyrus s rodinou na Bahamách (16.5)

17. května 2009 v 9:55 | lovely-X
Utéct z rušného velkoměsta. Tak přesně tohle udělala mladičká hvězda Miley Cyrus (16). Miley společně s rodinou byla spatřena na pláži na Bahamách (16.května). "Hannah Montana" její bratr Braison a sestra Noah se šli projet na "banánové lodi" kolem Paradise Island. Miley má moc krásnou postavu a měla hezké plavky.
Miley má právo si odpočinout, za práci, kterou už stihla udělat. Vydala vlastní knihu, natočila film "Hannah Montana: The Movie" a pořád nazpívává nové a čím dál lepší písničky.

Miley Cyrus a její BFF Mandy Jiroux: večeře v Burbank (7.5)

8. května 2009 v 17:37 | lovely-X
Miley Cyrus (16) si se svojí nejlepší kamarádkou Mandy Jiroux (21) zašla na večeři v Burbank, California (7.května). Zpěvaččin nový film "Hannah Montana: The Movie" láme rekordy, jen za pár týdnů film vydělal kolem $34 miliónů. Miley trpí hypoglykémií, to je nemoc podobná cukrovce (to jsem vůbec nevěděla, že něco takového má). Dcery prezidenta Obamy jí mají moc rády, už byla totiž v Bílém domě, na jejich přání

Miley Cyrus: Studio City, California (2.4)

3. května 2009 v 13:56 | lovely-X
Miley Cyrus (16) a její pejsek Sofie (bílý), bez kterého se Mil nikam ani na krok nehne, byla spatřena jak přijíždí společně se svojí babičkou do Studio City v Kalifornii (2.května). Bez make-upu a s mokrými vlasy to taky Miley moc sluší. Její nejnovější film "Hannah Montana: The Movie", který všude po světě propaguje, bude mít v ČR premiéru 9.července.

Miley Cyrus v Londýně (24.4)

24. dubna 2009 v 14:23 | lovely-x ( autor )
Mladičká zpěvačka a herečka Miley Cyrus byla spatřena mimo the GMTV studios v Londýně, Anglie (24.dubna). Princeznička Miley pozdravila svoje fanoušky, podepsala jim autogramy a potom se vrátila zpět do svého hotelu. V Londýně byla tento týden premiéra filmu "Hannah Montana: The Movie". Miley si 23.dubna zašla na včeři do Nobu.

Miley Cyrus: “American Idol” (15.4)

19. dubna 2009 v 9:30 | lovely-x ( autor )
Mladičká herečka a zpěvačka Miley Cyrus byla spatřena na "American Idol". Miley už stačila představit svůj nový film "Hannah Montana: The Movie" (v červenci by měl mít premiéru v ČR) a ještě představila svoji novou knihu s názvem "Miles to go". Miley se prostě nikdy nezastaví a má moc krásnej mikrofon.
 
 

Reklama