Lindsay Lohanová žije s lesbičkou

28. května 2008 v 21:48 | lovely-x ( autor ) |  Lindsay Lohan
O bisexuální orientaci Lindsay Lohanové se psalo hodně. Herečka ale teď spekulace o svém založení stvrdila, když se nastěhovala ke své lesbické milence Samantě Ronsonové. Lásku mezi ženami provozovaly také během večírku na jachtě v Cannes, kam si přijely užít filmový festival.
Lindsay i Samanta tvrdí, že jsou pouze dobrými kamarádkami. V jejich pojetí je však mezi přáteli běžné dotýkání, líbání, a dokonce i sex. Ve čtvrtek v noci si obě americké celebrity hrály ve francouzském Cannes na Sapfó a přítomným na soukromé party rapera P. Diddyho ukazovaly, co je to lesbická láska.
Randit společně mají údajně již rok, americký list New York Post navíc tvrdí, že poslední týdny tráví společně v jednom hotelovém pokoji a objíždějí ruku v ruce Evropu. "Jsou pouze kamarádkami, jen kamarádkami," zdůrazňuje vždy novinářům matka Dina Lohanová.
Jenže podle novináře z magazínu In Touch Weekly Jaretta Wieselmana se herečka dokonce k Ronsonové nastěhovala.
V USA se navíc spekuluje o tom, že se Lohanová s Ronsonovou zasnoubily. Obě nosí na svém prsteníčku diamanty posázený kroužek. Lindsay se jím pochlubila v Cannes na večírku návrhářů Dolceho a Gabbany.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama